95. sjednica Skupštine DVD-a

3. ožujka 2018.
Obilježavanje 95 obljetnice rada DVD-a Kneginec Gornji
23. studenoga 2019.

Održana 95. sjednica Skupštine DVD Kneginec GornjiDobrovoljno vatrogasno društvo Kneginec Gornji održalo je 02.03.2019.godine 95. izvještajnu i izvanredno izbornu sjednicu Skupštine u društvenom domu u Turčinu. Na sjednici su uz 46 člana Društva prisustvovali i predstavnici 6.vatrogasnih društava, članovi udruga, te gosti i uzvanici među kojima su bili načelnik Općine Gornji Kneginec Goran Kaniški, njegov zamjenik Robert Đuranec i predsjednik općinskog vijeća Miroslav Bubnjarić. Nakon što je predsjednik Društva Davorin Cvek otvorio 95. sjednicu Skupštine i pozdravio goste i uzvanike uslijedilo je intoniranje nacionalne i vatrogasne himne te odavanje počasti minutom šutnje preminulim vatrogascima i poginulim braniteljima. Izvješća o radu Društva u 2018.g. i plan rada i financijski plan za 2019.g. usvojeni su jednoglasno od strane članova Skupštine koji su potom izabrali nove obnašatelje dužnosti zapovjednika i zamjenika zapovjednika vatrogasne postrojbe Društva. Svim zaslužnim koji su u 2018.g. doprinjeli radu DVD-a Kneginec Gornji društvo je uručilo prigodne zahvalnice. Skupštini su se nakon toga obratili uvaženi gosti koji su probranim riječima pohvalili rad društva. S obzirom da nije bilo daljnjih pitanja i prijedloga predsjednik Društva i radnog voditeljstva sjednice zahvalio se svima na povjerenju i zatvorio godišnju Skupštinu. Po izvještajnom dijelu Skupštine nastavljeno je zajedničko druženje uz prigodni domjenak i glazbu.Vatru gasi, brata spasi.