Požar kuće

3. travnja 2020.
Požar otvorenog prostora
19. travnja 2020.

Dana, 11.04.2020. godine u 20:09 sati operativni članovi DVD-a Kneginec Gornji zaprimili su dojavu VOC-a JVP Varaždin o nastanku požara kuće, izazvanim rušenjem “vuzmenke” na kuću na Varaždin Bregu, Dugi Vrh 44A. Na mjesto događaja izlazimo s navalnim i kombi vozilom te 12 operativnih vatrogasaca. Dolaskom na mjesto događaja, utvrđujemo da ne gori kuća i nema opasnosti od zapaljenja ikakvog objekta te da za našom intervencijom nema potrebe. Susjedi su policiji pružili neistinitu dojavu. “Vuzmenka” je doista upaljena na susjednom dvorištu, no nije predstavljala požarnu opasnost. Na intervenciji su bili prisutni dijetnici JVP Varaždin s dva vozila te članovi DVD-a Varaždinbreg i Lužan Biškupečki. Intervenciju završavamo u 21:05 sati.