Dostava 60 prehrambenih paketa potrebitim građanima
COVID-19 OPERATIVNI ČLANOVI DVD-a U STOŽERU SNAGA CIVILNE ZAŠTITE
9. svibnja 2020.

#193VATROGASCIKNEGINEC👩‍🚒🚨🚒#ostanidoma#spasidruge

Uz neophodne aktivnosti vezane za funkcioniranje vatrogasne službe operativni članovi DVD-a Kneginec Gornji uključeni su od 21.03.2020.godine prema zaključcima Stožera civilne zaštite RH i zapovjedi glavnog vatrogasnog zapovjednika u ophodnje na području svojeg djelovanja kako bi upozoravali mještane na samozaštitno ponašanje i sprječavanje širenja virusa COVID-19.U proteklih 8 dana operativni članovi vatrogasne postrojbe obavili su 18 ophodnji nadzora u provedbi mjera vezanih za korona virus na području Općine Gornji Kneginec.U sklopu aktivnosti na poziv Općine Gornji Kneginec naši operativci su uz preventivne mjere izvršili i dostavu prehrambenih paketa potrebitim mještanima zajedno s operativcima ostalih DVD-ova u sastavu VZO Gornji Kneginec. Kako bi svi zajedno spriječili širenje korona virusa poručujemo Vam, OSTANITE DOMA, BUDITE ODGOVORNI.